Coretech A.Ş.™ logo vector


Below you can download free Coretech A.Ş.™ logo vector logo. This logo uploaded 12 Jul 2014. Coretech A.Ş.™ logo vector logo downloaded 130 times. See preview Coretech A.Ş.™ logo vector logo, download Coretech A.Ş.™ logo vector logos vector for free, write meanings, This is logo available for Windows 8 and Mac OS. You can download vector image in EPS, AI, CDR formats

Tags: no tags

Format: EPS

Description: Coretech Bilgi Teknolojisi Hizmetleri A.Ş.</p> <p>1995 yılında kurulan CoreTech, bilgi teknolojisi uzmanlığını iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek, şirketlerin iş ihtiyaçlarına cevap veren bilgi işlem çözümleri geliştirmektedir. </p> <p>Ana faaliyet alanlarını perakende, satış-dağıtım sistemleri, karar destek sistemleri, yönetim raporlamaları ve kurumsal portallerin, Internet tabanlı satış sistemlerinin geliştirilmesi oluşturmaktadır. </p> <p>İşletmelere bir yandan operasyonel ihtiyaçları karşılayan çözümler üretilirken, bir yandan da hazırlanan üst düzey raporlama sistemleri ile yöneticilere karar aşamalarında destek olunmaktadır. </p> <p>Teknoloji olarak Microsoft ve Oracle çözüm ortağı olan CoreTech, operasyonel ve yönetsel yazılım çözümlerini bu platformları kullanarak geliştirmektedir. </p> <p>CoreTech, yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da çeşitli sektörlerden kuruluşlara örnek gösterilen çözümler üretmektedir. İçinde Avusturya, Belçika Çin, Fransa, Kanada Macaristan, Pakistan, gibi ülkerlerin de bulunduğu 35'i aşkın ülkede CoreTech programları kullanılmaktadır.</p> <p>Bilgi teknolojisi alanında çözüm arayışında olan şirketler, riski azaltmak amacıyla, çözümü oluşturan fonksiyonların tümünü karşılayabilen şirketlere yönelerek, anahtar teslim uygulamalar talep etmektedir. CoreTech, müşterilerine çözüm kapsamı içinde gerekli olabilecek danışmanlık, eğitim, entegrasyon, ağ altyapısı, hosting, donanım temini ve uygulama bakımı hizmetlerini de vermektedir. </p> <p>Bilişim sektöründe insan faktörünün önemini bilen CoreTech, müşterilerin başarısı üzerinde yoğunlaşmayı ilke edinmiştir. CoreTech'in hedefi; müşterilerine, verdiği üstün hizmetle katma değer sağlarken, uzun vadeli stratejik işbirliği ile birlikte başarıya ulaşmaktır.

Author:

Uploader: logos

Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

   

Views: 1324

Average Rating: 4

Number of ratings: 2

Uploaded: 2014-07-12

Update: 2014-07-12

Download: 130

Download price: free

Available: yes

Web: http://www.coretech.com.tr

Downloading Coretech A.Ş.™ file vector logo you agree to abide to our terms of use.
Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

Post a Meaning

Write about your feelings and thoughts!

Know what this logo is about? Does it mean anything special to you? Know the history of the logo or interesting facts about this? Share your meaning with community, make it interesting and valuable.
Only registered users can post meanings. Please Sign Up or Log in.

Coretech A.Ş. logos vector

Coretech