DESIGN BY REKLAM AJANSI™ logo vector


Below you can download free DESIGN BY REKLAM AJANSI™ logo vector logo. This logo uploaded 21 Dec 2014. DESIGN BY REKLAM AJANSI™ logo vector logo downloaded 0 times. See preview DESIGN BY REKLAM AJANSI™ logo vector logo, download DESIGN BY REKLAM AJANSI™ logo vector logos vector for free, write meanings, This is logo available for Windows 8 and Mac OS. You can download vector image in EPS, AI, CDR formats

Tags: no tags

Format: AI

Description: Design By, 2000 yılından itibaren entegre çözümler üreten, yaratıcı ekip ruhunu, takım çalışmasıyla bütünleştiren, farkı fark yaratarak gösteren reklam ve organizasyon şirketidir. Yaptığı işlerin, ekip olarak haklı gururunu yaşayan Design By, yeniliklerin takipçisi değil, yeniliklerin öncüsü olmuş ve olmaya devam edecektir. Bizler çalıştığımız büyük, orta, küçük ölçekli firmaları müşterimiz değil, takım ruhunun parçası olarak görmekteyiz. Design By, 2005 yılında sektörde daha iyi hizmet verebilmek adına Organizasyon Departmanını bünyesine katmıştır. Desing By Organizasyon kurulduğu günden, bugüne kadar olan süreçte büyük ve küçük çaplı organizasyonlarda göstermiş olduğu başarıları bunun sadece ufak bir örneğidir. Design By Reklam Ajansı & Organizasyon alanında en iyisi olmaya ve sizlerin memnuniyeti için çalışmaya devam edecektir.

Author:

Uploader: active-user

Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

   

Views: 1920

Average Rating: 4

Number of ratings: 2

Uploaded: 2014-12-21

Update: 2014-12-21

Download: 0

Download price: free

Available: yes

Web: www.designby.net

Downloading DESIGN BY REKLAM AJANSI™ file vector logo you agree to abide to our terms of use.
Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

Post a Meaning

Write about your feelings and thoughts!

Know what this logo is about? Does it mean anything special to you? Know the history of the logo or interesting facts about this? Share your meaning with community, make it interesting and valuable.
Only registered users can post meanings. Please Sign Up or Log in.

DESIGN BY REKLAM AJANSI logos vector

Design Spike®, Inc.
Design To Print
designer simpson
Design House
DesignStudio
Design in Foco