Evratur™ logo vector


Below you can download free Evratur™ logo vector logo. This logo uploaded 15 Jul 2014. Evratur™ logo vector logo downloaded 300 times. See preview Evratur™ logo vector logo, download Evratur™ logo vector logos vector for free, write meanings, This is logo available for Windows 8 and Mac OS. You can download vector image in EPS, AI, CDR formats

Tags: Turkey , travel

Format: EPS

Description: Travel &amp; Tourism Company</p> <p>HAKKIMIZDA</p> <p>EVRATUR; Evra Turizm Seyahat ve Pazarlama ltd. şti. çatısı altında kurulup, TURSAB 6919 nolu A belgesi ile turizm ve seyahat hizmeti sunan ve her geçen gün büyüyen bir markadır.</p> <p>EVRATUR; Dürüstlük, şeffaflık, esneklik, yenilikçi ve üst düzey hizmet anlayışı prensibi üzerine kurulmuş ve yapılanmıştır. Yüksek hizmet kalitesi yaratmayı hedefleyen EVRATUR, hızlı ve güvenilir bilgilendirme yaparak, en uygun fiyatlandırmayla üst düzey hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Projelerde ve ürünlerinde hizmet kalitesinin yüksek olması ve maksimum müşteri memnuniyeti için, talepleri en ince ayrıntısına kadar detaylandırıp, tedarikçilerinin tecrübe, bilgi, ücret, esneklik gibi özelliklerini harmanlayıp, misafirinin kafasında en ufak bir soru işareti olmadan ürününü sunan EVRATUR, disiplinli olmayı ve dostane yaklaşımlarda bulunmayı kendisine görev bilmiştir.</p> <p>Kurumsal ve bireysel geziler, yurt içi ve yurt dışı turlar, kongre ve toplantı organizasyonları, ailelere özel hizmet veren tatil köyü ve otellere rezervasyon imkânı, hac&amp;umre organizasyonları, dünyanın her yerinde cruise gezileri, yurdumuzun eşsiz koylarında misafirlerimize özel kiraladığımız guletler ile turlar, okul gezileri, av turizmi ve doğa sporları yapma imkânı, en ekonomik ve en alternatifli dünyanın her yerine uçak bileti temini, iş seyahatleri, araç kiralama, vize hizmetleri, tüm dünyada 100.000’den fazla otele rezervasyon yapma imkânı gibi hizmetler veren<br /> EVRATUR, ülke tanıtımına ve turizm sektörüne büyük katkılar sağlamayı amaç edinmiştir.</p> <p>Turizm sektöründe geleceğe dönük yenilikçi çalışmalarını ve güçlü planlamalarını, bilgi teknolojileri ile destekleyen EVRATUR, çağdaş ve kaliteli hizmet anlayışının temsilciliğini yapmaktadır.</p> <p>VİZYON &amp; MİSYON</p> <p>Her Daim;<br /> İnsanlara hizmeti nimet sayarak,<br /> Teknolojik çağı takip edip, yeniliklere yelken açarak,<br /> Hizmetlerinde toplumsal ve ahlaki değerleri ön planda tutarak,<br /> Mutlu müşteri ve mutlu personel felsefesiyle gelişip büyüyerek,<br /> Sektöre baş olmak yerine, örnek olup ülkemize ve milletimize faydalı olarak,<br /> Kişiler ya da kurumlar için güvenilir, itibarlı ve aranılan, tanınmış bir marka olmak.</p> <p>HİZMETLERİMİZ</p> <p>EVRATUR, işletmelerin ve bireysel misafirlerinin her tür seyahat ihtiyacına, üstün teknolojisi, cazip fiyat ve koşulları, dürüst ve dostane yaklaşımı ile toplu ve bireysel çözümler sunmaktadır. Sürekli geliştirdiği teknolojisi ve deneyimli personeli ile tüketici haklarına saygılı ve müşteri memnuniyeti odaklı yüksek kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Author:

Uploader: logos

Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

   

Views: 1203

Average Rating: 4

Number of ratings: 2

Uploaded: 2014-07-15

Update: 2014-07-15

Download: 300

Download price: free

Available: yes

Web: http://www.evratur.com

Downloading Evratur™ file vector logo you agree to abide to our terms of use.
Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

Post a Meaning

Write about your feelings and thoughts!

Know what this logo is about? Does it mean anything special to you? Know the history of the logo or interesting facts about this? Share your meaning with community, make it interesting and valuable.
Only registered users can post meanings. Please Sign Up or Log in.