Feyyaz Bilişim™ logo vector


Below you can download free Feyyaz Bilişim™ logo vector logo. This logo uploaded 15 Jul 2014. Feyyaz Bilişim™ logo vector logo downloaded 0 times. See preview Feyyaz Bilişim™ logo vector logo, download Feyyaz Bilişim™ logo vector logos vector for free, write meanings, This is logo available for Windows 8 and Mac OS. You can download vector image in EPS, AI, CDR formats

Tags: Turkey , Technology

Format: AI

Description: İnternet son yirmi yılın en büyük buluşudur denilse abartı sayılmaz herhalde. Şu an dünyada yaşayan her üç insandan bir tanesi interneti aktif olarak kullanıyor. Bu rakam her geçen gün daha da hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor. Türkiye’deki durum ise dünya ortalamasının üzerinde. Şu an halkın %35’i aşkın bir kısmı aktif internet kullanıcısı. Televizyon giren her üç evden birisine şu an bilgisayar da giriyor. Bu hızlı gelişmeler hepsi birkaç sene içerisinde gerçekleşti. Türkiye'de 2000 yılı sonu ile 2010 başı arasında internet kullanımındaki artış %1500 civarında.

Author:

Uploader: logos

Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

   

Views: 1964

Average Rating: 4

Number of ratings: 2

Uploaded: 2014-07-15

Update: 2014-07-15

Download: 0

Download price: free

Available: yes

Web: http://www.feyyaz.org

Downloading Feyyaz Bilişim™ file vector logo you agree to abide to our terms of use.
Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

Post a Meaning

Write about your feelings and thoughts!

Know what this logo is about? Does it mean anything special to you? Know the history of the logo or interesting facts about this? Share your meaning with community, make it interesting and valuable.
Only registered users can post meanings. Please Sign Up or Log in.