KYS Yemekçilik Kahramanmaraş™ logo vector


Below you can download free KYS Yemekçilik Kahramanmaraş™ logo vector logo. This logo uploaded 06 Aug 2014. KYS Yemekçilik Kahramanmaraş™ logo vector logo downloaded 0 times. See preview KYS Yemekçilik Kahramanmaraş™ logo vector logo, download KYS Yemekçilik Kahramanmaraş™ logo vector logos vector for free, write meanings, This is logo available for Windows 8 and Mac OS. You can download vector image in EPS, AI, CDR formats

Tags: no tags

Format: CDR

Description: Her türlü yemek ihtiyaçlarınızda A kalite malzeme, özel ürünleri özel yemekler ve emsalsi sunumu Temizlik, Sanat ve Lezetlerle buluşturan KYS YEMEKCİLİK İnsanın en temel ihtiyacı olan yemek konusunda müşterisine en iyi servisi, en uygun fiyatı ve en hijyenik koşullarda üretilen en iyi ve en çok çeşit yemeği ulaştırılmak ve müşterisine %100 verim sağlamak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan üretim kapasitesini her geçen gün arttırarak üretime ve satışa devam etmektedir.<br /> Yaptığımız işin birebir insan sağlığı ve ihtiyaçlarıyla ilgili olduğunun bilincinde olup bu doğrultuda insan sağlığını korumak ve zarar vermemek için her işin aşamasında özen, itina, temizlik, hijyenik ve kaliteden ödün vermeden tecrübe ve deneyimlerimizi birimlere dönüştürerek her gün daha iyi bir hizmet parolasıyla işe başlamaktayız.<br /> Firmamız bünyesinde çalışan ... aşçı ... servis elemanı ... servis şöförü, ... gıda mühendisi, ... muhasebe,... adet dağıtım aracı ve günlük ..... kişilik kapasitesiyle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak TABLDOT YEMEK sekötöründe profesyonel hizmet vermekteyiz.<br /> KahramanMaraş’ta hazır yemek sektöründe kaliteyi, kültürü, özveriyi ve temizliği bir arada görmek isteyen müşteri kitlesine ulaşmayı kendine hedef seçen firmamız; bu kitle içerisinde gördüğü siz değerli Kurum/Kuruluş Yöneticilerin ve çalışanlarına hizmet etmekten onur ve gurur duyacaktır.

Author:

Uploader: logos

Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

   

Views: 1270

Average Rating: 4

Number of ratings: 2

Uploaded: 2014-08-06

Update: 2014-08-06

Download: 0

Download price: free

Available: yes

Web: http://www.kysyemekcilik.com/

Downloading KYS Yemekçilik Kahramanmaraş™ file vector logo you agree to abide to our terms of use.
Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

Post a Meaning

Write about your feelings and thoughts!

Know what this logo is about? Does it mean anything special to you? Know the history of the logo or interesting facts about this? Share your meaning with community, make it interesting and valuable.
Only registered users can post meanings. Please Sign Up or Log in.

KYS Yemekçilik Kahramanmaraş logos vector

Kysor