Macenta Yapi™ logo vector


Below you can download free Macenta Yapi™ logo vector logo. This logo uploaded 10 Sep 2014. Macenta Yapi™ logo vector logo downloaded 0 times. See preview Macenta Yapi™ logo vector logo, download Macenta Yapi™ logo vector logos vector for free, write meanings, This is logo available for Windows 8 and Mac OS. You can download vector image in EPS, AI, CDR formats

Tags: Turkey , environment

Format: EPS

Description: Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Macenta Yapı Ürünleri hizmetinizde. Macenta Yapı Ürünleri olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik. Macenta Yapı Ürünleri olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.</p> <p>Macenta Yapı Ürünleri sektör hayatına 1997 yılında başladı. İlk etapta kurucusu Barbaros Topaloğlu tarafından Atiker Yapı Ürünleri olarak faliyet gösteren firmamız günümüzde ise Macenta Yapı Ürünleri İsim ve markası ile sektöre girdi;yakın zamanda tüm Türkiye’ye yayıldı. Şuan bilgi birikimi ile Türkiye’nin en deneyimli firmalarından biri olan Macenta Yapı Ürünleri Türkiye ve Dünyanın en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Author:

Uploader: active-user

Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

   

Views: 1256

Average Rating: 4

Number of ratings: 2

Uploaded: 2014-09-10

Update: 2014-09-10

Download: 0

Download price: free

Available: yes

Web: http://www.macentayapi.com.tr/

Downloading Macenta Yapi™ file vector logo you agree to abide to our terms of use.
Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

Post a Meaning

Write about your feelings and thoughts!

Know what this logo is about? Does it mean anything special to you? Know the history of the logo or interesting facts about this? Share your meaning with community, make it interesting and valuable.
Only registered users can post meanings. Please Sign Up or Log in.