Mepsan Petrol Cihazları A.Ş.™ logo vector


Below you can download free Mepsan Petrol Cihazları A.Ş.™ logo vector logo. This logo uploaded 04 Aug 2014. Mepsan Petrol Cihazları A.Ş.™ logo vector logo downloaded 10 times. See preview Mepsan Petrol Cihazları A.Ş.™ logo vector logo, download Mepsan Petrol Cihazları A.Ş.™ logo vector logos vector for free, write meanings, This is logo available for Windows 8 and Mac OS. You can download vector image in EPS, AI, CDR formats

Tags: Turkey , industry

Format: EPS

Description: YENİLİKÇİ EN SON TEKNOLOJİ<br /> Petrol ekipmanları ve servis sektöründe yenilikçi en son teknolojileri kullanmak.</p> <p>DÜNYA STANDARTLARINDA SERVİS KALİTESİ<br /> Dünya devleriyle süregelen başarılı işbirlikleri sonucunda sektör dahilinde farklı iş kollarında dünya standartlarında servis kalitesi sunmak.</p> <p>SÜREKLİ BAŞARIYA ODAKLI VİZYON ANLAYIŞI<br /> Uzun dönemli vizyon anlayışını ve kurumsal değerlerini sürekli başarı prensibi üzerine kurmak.</p> <p>BÜTÜNSEL PERAKENDE ÇÖZÜMLERİ<br /> Benimsediği dünya standartlarındaki hizmet kalitesiyle müşterilerine çok yönlü ve bütünsel perakende çözümler sunmak.</p> <p>HER İSTASYONUN KARLILIĞI İÇİN ÇALIŞMAK<br /> Müşterilerimize yatırımlarının ve beklentilerinin karşılığında daha karlı bir istasyon hizmeti vermek için çalışmak.

Author:

Uploader: logos-admin

Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

   

Views: 1293

Average Rating: 4

Number of ratings: 2

Uploaded: 2014-08-04

Update: 2014-08-04

Download: 10

Download price: free

Available: yes

Web: http://www.mepsan.com.tr/

Downloading Mepsan Petrol Cihazları A.Ş.™ file vector logo you agree to abide to our terms of use.
Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

Post a Meaning

Write about your feelings and thoughts!

Know what this logo is about? Does it mean anything special to you? Know the history of the logo or interesting facts about this? Share your meaning with community, make it interesting and valuable.
Only registered users can post meanings. Please Sign Up or Log in.