NKT TEKNOLOJİ™ logo vector


Below you can download free NKT TEKNOLOJİ™ logo vector logo. This logo uploaded 22 Aug 2014. NKT TEKNOLOJİ™ logo vector logo downloaded 0 times. See preview NKT TEKNOLOJİ™ logo vector logo, download NKT TEKNOLOJİ™ logo vector logos vector for free, write meanings, This is logo available for Windows 8 and Mac OS. You can download vector image in EPS, AI, CDR formats

Tags: no tags

Format: AI

Description: NKT Teknoloji, koşulsuz tüketici memnuniyeti, üst düzey servis anlayışı, güler yüzlü hizmet ilkeleriyle 2001 yılında kurulmuştur. Bilgi Teknolojileri, Tüketici Elektroniği, Telekomünikasyon ve Küçük Ev Aletleri alanları başta olmak üzere kullanıcılara ve kurumlara özel çözümler sağlayan NKT Teknoloji sektörünün öncü firmalarından biridir. </p> <p>NKT Teknoloji, hızla gelişen kurumsal pazarda kurumlara yönelik gerçekleştirdiği pazarlama çalışmaları ile de kullanıcıların doğru, bir diğer deyişle ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacakları dünya markalarını kullanıcılarına sunabilmeyi, geliştirdiği iş süreçleri ile de sizlerle verimli iş ortaklıkları yaratmayı hedeflemektedir. </p> <p>Farklılaşma stratejisi ile noktaya özel pazarlama, devamlı ziyaret, satış sonrası servis, problemlere hızlı çözüm ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için geri dönüş imkânları sunarak çalışmalarını sürdürecektir.

Author:

Uploader: logos

Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

   

Views: 1936

Average Rating: 4

Number of ratings: 2

Uploaded: 2014-08-22

Update: 2014-08-22

Download: 0

Download price: free

Available: yes

Web: http://www.nktteknoloji.com

Downloading NKT TEKNOLOJİ™ file vector logo you agree to abide to our terms of use.
Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

Post a Meaning

Write about your feelings and thoughts!

Know what this logo is about? Does it mean anything special to you? Know the history of the logo or interesting facts about this? Share your meaning with community, make it interesting and valuable.
Only registered users can post meanings. Please Sign Up or Log in.

NKT TEKNOLOJİ logos vector

NKT Forskerpris
NKT Innovation
NKT Research
NKT Advanced Photonics
NKT Flexibles
NKT Academy