SOLİD MEDYA™ logo vector


Below you can download free SOLİD MEDYA™ logo vector logo. This logo uploaded 11 Aug 2014. SOLİD MEDYA™ logo vector logo downloaded 0 times. See preview SOLİD MEDYA™ logo vector logo, download SOLİD MEDYA™ logo vector logos vector for free, write meanings, This is logo available for Windows 8 and Mac OS. You can download vector image in EPS, AI, CDR formats

Tags: no tags

Format: CDR

Description: Reklam ve Medya Devi By SOLİD MEDYA Logo Vektörel Hali.</p> <p>Firmamız, 2011 yılında reklam ve tanıtım hizmetleri alanında faaliyete başlamış olup hala bu alandaki faaliyetlerine devam etmektedir. Bir sonraki adım olarak kadrosundaki teknik ekibin yeterliliği dahilinde, Marka tescil ve patent hizmetlerini vermeye başlamış, bununla birlikte alt yapı işlerine girmiştir. Firmamız hala bu alanların tamamında faaliyet göstermeye devam etmektedir.</p> <p>Kurulduğu günden bu güne kadar hizmet kalitesinden ödün vermemiş olan firmamız girmiş olduğu tüm faaliyet alanlarında aynı hassasiyeti göstermiş, müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuştur. Yetişmiş teknik kadrosuyla tüm çözüm olanaklarını müşterilerine sunmaya özen göstermiştir.</p> <p>Firmamız kuruluşunda amaçladığı çizgiden sapmayarak hem kendi alanında, hem de faaliyet alanlarında hizmet veren firmaların güvenini kazanmış ve bu kazanımlardan aldığı güçle aynı hedef ve amaçla yoluna devam etmiştir.

Author:

Uploader: logos

Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

   

Views: 1232

Average Rating: 4

Number of ratings: 2

Uploaded: 2014-08-11

Update: 2014-08-11

Download: 0

Download price: free

Available: yes

Web: http://www.solidmedya.com.tr

Downloading SOLİD MEDYA™ file vector logo you agree to abide to our terms of use.
Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

Post a Meaning

Write about your feelings and thoughts!

Know what this logo is about? Does it mean anything special to you? Know the history of the logo or interesting facts about this? Share your meaning with community, make it interesting and valuable.
Only registered users can post meanings. Please Sign Up or Log in.

SOLİD MEDYA logos vector

Solidarnosc
Solidarność
Solid Edge
SolidWorks
Solidarnosc Dolny Slask
Solid Waste Association of North America