Yazıcı İnşaat Endüstri Malz. San ve Tic. Ltd Şti™ logo vector


Below you can download free Yazıcı İnşaat Endüstri Malz. San ve Tic. Ltd Şti™ logo vector logo. This logo uploaded 11 Jul 2014. Yazıcı İnşaat Endüstri Malz. San ve Tic. Ltd Şti™ logo vector logo downloaded 320 times. See preview Yazıcı İnşaat Endüstri Malz. San ve Tic. Ltd Şti™ logo vector logo, download Yazıcı İnşaat Endüstri Malz. San ve Tic. Ltd Şti™ logo vector logos vector for free, write meanings, This is logo available for Windows 8 and Mac OS. You can download vector image in EPS, AI, CDR formats

Tags: Turkey , industry

Format: EPS

Description: 35 yıllık iş tecrübemiz sonucu ısıtma soğutma doğalgaz Buhar sektöründe imalat ve malzeme satışı yapmak gayesi ile entegre bir anlayışla 1998 yılında kurulmuş tedarikçi bir firmayız.</p> <p>Sektördeki konumunu iş kalitesi ve Pazar payını araştırma ve üretim kabiliyetini arttırıp Sağlamlaştırdıktan sonra bu tecrübesini uluslar arası alana yaymayı hedeflemiş bir firma Olmuştur.</p> <p>Firmamızın üretim tesisinde TSE-ISO standartlarını kapsayan Flanş, Patent Dirsek, Kep, Redüksiyon, Orijinal Te imalatı yaparken tedarikçi firma olunması nedeni ile Web sitemizde belirtilen firmalarında bayilikleri yapılmaktadır. Belirlediği ana ilkeler ve kalite politikası doğrultusunda da faaliyetlerini sürdüren YAZICI Ailesinin önümüzdeki yıllarda amacı hizmet verdiği müşteri kitlesini yurtiçi ve yurt dışında Geliştirerek büyüyen iş hacmi ile sektörümüze ve ülkemize fayda sağlamaya devam etmektir.

Author:

Uploader: logos

Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

   

Views: 1200

Average Rating: 4

Number of ratings: 2

Uploaded: 2014-07-11

Update: 2014-07-11

Download: 320

Download price: free

Available: yes

Web: http://www.yaziciendustri.com

Downloading Yazıcı İnşaat Endüstri Malz. San ve Tic. Ltd Şti™ file vector logo you agree to abide to our terms of use.
Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

Post a Meaning

Write about your feelings and thoughts!

Know what this logo is about? Does it mean anything special to you? Know the history of the logo or interesting facts about this? Share your meaning with community, make it interesting and valuable.
Only registered users can post meanings. Please Sign Up or Log in.