cicek.com™ logo vector


Below you can download free cicek.com™ logo vector logo. This logo uploaded 10 Jul 2014. cicek.com™ logo vector logo downloaded 330 times. See preview cicek.com™ logo vector logo, download cicek.com™ logo vector logos vector for free, write meanings, This is logo available for Windows 8 and Mac OS. You can download vector image in EPS, AI, CDR formats

Tags: Turkey , Business

Format: EPS

Description: Türkiye'nin ilk online çiçek sitesi olarak 1996 yılında kurulan Cicek.com, bugüne kadar çalıştığı kaliteli iş ortaklarıyla müşterilerine hizmet veriyor. Türkiye'nin dört bir yanına kaliteli, hızlı hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti politikasıyla mutluluk dağıtan Cicek.com, internet ve çağrı merkezleri üzerinden müşterilerine 7/24 sipariş oluşturma olanağı sağlıyor. </p> <p>Cicek.com, çiçek kategorisinin yanı sıra, kek-kurabiye, meyve ve hediye kategorileriyle de müşterilerine geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Siz de sevdikleriniz için online sipariş oluşturabilir ve onlara unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.

Author:

Uploader: logos

Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

   

Views: 1251

Average Rating: 4

Number of ratings: 2

Uploaded: 2014-07-10

Update: 2014-07-10

Download: 330

Download price: free

Available: yes

Web: http://www.cicek.com/

Downloading cicek.com™ file vector logo you agree to abide to our terms of use.
Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

Post a Meaning

Write about your feelings and thoughts!

Know what this logo is about? Does it mean anything special to you? Know the history of the logo or interesting facts about this? Share your meaning with community, make it interesting and valuable.
Only registered users can post meanings. Please Sign Up or Log in.