fark tanıtım™ logo vector


Below you can download free fark tanıtım™ logo vector logo. This logo uploaded 22 Aug 2014. fark tanıtım™ logo vector logo downloaded 10 times. See preview fark tanıtım™ logo vector logo, download fark tanıtım™ logo vector logos vector for free, write meanings, This is logo available for Windows 8 and Mac OS. You can download vector image in EPS, AI, CDR formats

Tags: Turkey , Media

Format: PDF

Description: 1996 yılında tekstil sektörü başta olmak üzere, diğer kuruluşların ve ticarethanelerin tanıtım ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla kurulan şirketimiz; üretim portföyünde bulunan karton etiket, serigraf, pvc, deri etiket, afiş, katalog, broşür, bloknot, davetiye, tebrik kartı, kartela, kutu, stickerler, ajanda, kitap, otokopili kağıt ürünleri ve her türlü matbaa işlerinde görselliğin öne çıktığı günümüzde bizlerde kendi bünyesindeki tasarım uygulamaları ile yanınızda olmak istedik.<br /> Hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan şirketimiz, şimdiye kadar olan desteğiniz ve zamanla geliştirdiğimiz dostluğumuz için teşekkür eder.

Author:

Uploader: logos-admin

Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

   

Views: 1950

Average Rating: 4

Number of ratings: 2

Uploaded: 2014-08-22

Update: 2014-08-22

Download: 10

Download price: free

Available: yes

Web: www.farkmatbaa.com

Downloading fark tanıtım™ file vector logo you agree to abide to our terms of use.
Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

Post a Meaning

Write about your feelings and thoughts!

Know what this logo is about? Does it mean anything special to you? Know the history of the logo or interesting facts about this? Share your meaning with community, make it interesting and valuable.
Only registered users can post meanings. Please Sign Up or Log in.

fark tanıtım logos vector

farknet
farknet bilgisayar
Farkopy
farknet