metus™ logo vector


Below you can download free metus™ logo vector logo. This logo uploaded 19 Sep 2014. metus™ logo vector logo downloaded 0 times. See preview metus™ logo vector logo, download metus™ logo vector logos vector for free, write meanings, This is logo available for Windows 8 and Mac OS. You can download vector image in EPS, AI, CDR formats

Tags: no tags

Format: AI

Description: Metus Teknoloji, profesyonel kayıt ve arşiv çözümleri üreten, odağını doğru belirleyerek konusunda uzman bir ekiple, pazarın ihtiyaçlarına, doğru cevaplar veren ürünler geliştirmektedir.<br /> Hesaplı, sofistike ve kullanımı kolay bir Dijital Arşivleme çözümü olan Metus Library, gerektiğinde kolayca ulaşılabilmek üzere video, resim, ses, döküman gibi medyaları, güvenli şekilde arşivleyip düzenleyerek, ağ içinden ve internetten yönetilmesini sağlar.<br /> Metus Library, esnek yapısı sayesinde Kamu Kuruluşları, Yayıncı Kuruluşlar, Medya Takip Ajansları, Güvenlik Şirketleri, Medikal, Cast Ajansları, Prodüksiyon Şirketleri, Spor Arşivleri, Araştırma Şirketleri ve Reklam Ajansları tarafından kullanılabileceği gibi, bir çok Endüstriyel Çözüm içerisinde uygulanabilmektedir.

Author:

Uploader: active-user

Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

   

Views: 1219

Average Rating: 4

Number of ratings: 2

Uploaded: 2014-09-19

Update: 2014-09-19

Download: 0

Download price: free

Available: yes

Web: http://www.metus.com

Downloading metus™ file vector logo you agree to abide to our terms of use.
Please consider supporting us by giving a social vote after downloading. Thanks!

Post a Meaning

Write about your feelings and thoughts!

Know what this logo is about? Does it mean anything special to you? Know the history of the logo or interesting facts about this? Share your meaning with community, make it interesting and valuable.
Only registered users can post meanings. Please Sign Up or Log in.

metus logos vector

MetuSOFT